Bitwa na plakaty

 

Jesteś z Wojanowa, Kostrzycy, Bobrowa, Karpnik, Strużnicy, Gruszkowa, Krogulca, Dąbrowicy, Łomnicy, Bukowca lub Mysłakowic?
Weź udział w BITWIE NA PLAKATY! Namaluj/narysuj swoją miejscowość najpiękniej jak potrafisz i dostarcz swoją pracę do Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach. Format i technika pracy dowolna, na rysunkach mogą znaleźć się zabytki, architektura, przyroda.

Z wybranych prac powstanie 11 wielkogabarytowych plakatów reklamujących 11 gminnych miejscowości, które umieszczone zostaną w przestrzeni publicznej Gminy Mysłakowice (na przystankach, płotach itp.)

 Na  prace czekamy do 20 listopada 2021r.! Zapraszamy do zabawy całe rodziny ze wszystkich miejscowości znajdujących się w Gminie Mysłakowice!

Akcja społeczna realizowana jest we współpracy Fundacja Kultury i Sztuki ,,Ocalić Przed Zapomnieniem'' z Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach w ramach projektu "Bitwa na plakaty - krótka opowieść o Gminie Mysłakowice". Projekt dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

 

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Julia Kopczyk
Udostępnił: Julia Kopczyk
Opublikowano:  26.10.2021r.

Programy PAFW

dl programy