Ankieta skierowana do rolników z obszaru LGD

Trwają aktualnie konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Partnerstwo Ducha Gór na lata 2023-2027.

Wspólna Polityka Rolna określa nowe narzędzia i możliwości sfinansowania inicjatyw przez rolników z tzw. pozarolniczej działalności, które będą dostępne za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania tj. gospodarstwa agroturystyczne, zagrody edukacyjne, gospodarstwa opiekuńcze, krótkie łańcuchy dostaw.

Warunkiem dostępności nowych instrumentów na obszarze LGD PDG jest zapisanie przedsięwzięć w nowej LSR LGD na lata 2023-2027. Prosimy rolników z gmin: Janowice Wielkie, Karpacz, Kowary, Mysłakowice, Piechowice, Podgórzyn, Szklarska Poręba o wypełnienie formularza do 15.01.2023. LGD Partnerstwo Ducha Gór skontaktuje się z Państwem w celu zorganizowania spotkania i szerszego omówienia nowych instrumentów pozarolniczej działalności skierowanych do rolników. Ankieta znajduje się pod linkiem 

Dzięki Państwu będziemy mieli ogląd w sprawie zainteresowania nowymi instrumentami pozarolniczej działalności skierowanymi do rolników i będziemy mogli zabezpieczyć środki na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Partnerstwo Ducha Gór na lata 2023-2027.  

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Marta Weinke
Udostępnił: Marta Weinke
Opublikowano:  22.12.2022 
Zmodyfikowano: