D.Goetz w XVII edycji Szkoły Liderów PAFW

Pomimo ogromnego doświadczenia, a może pomimo? zdecydowałam się na ubieganie się o udział w Szkole Liderów PAFW. Wymaganych rekomendacji do szkoły udzielili: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Poseł na sejm Rober Obaz, Wójt gminy Janowice Wielkie, Wójt Gminy Podgórzyn.  

No i..... była to najlepsza decyzja. Cieszę się, ze zostałam przyjęta! Cieszę!

Mam nadzieję, że pomoże nie tylko mnie, ale nam wszystkim w realizacji planów na obszarze LGD Partnerstwo Ducha Gór, a wartości programu i nasze będziemy nadal realizować, tylko jeszcze lepiej.

Dorota Goetz

O programie:

"Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności to unikatowy i kompleksowy program wsparcia i rozwoju Liderów i Liderek działających na rzecz swojego lokalnego środowiska lub jakiejś istotnej zmiany społecznej. 17 lat temu dwie instytucje – Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Stowarzyszenie Szkoła Liderów pomyślały o wspólnym przedsięwzięciu i wprowadziły je w życie. 
Potencjalni liderzy są wszędzie. My potrafimy ich odnaleźć i wesprzeć. Zbigniew A. Pełczyński, założyciel Szkoły Liderów, zmarły 22 czerwca 2021 roku.

Nasz model przywództwa

Od ponad 16 lat rozwijamy nasz model przywództwa oparty na 4 filarach- samoświadomości i wiarygodności liderskiej; umiejętności jednoczenia i angażowania ludzi do działania; wizji zmiany w środowisku i umiejętności jej wprowadzania.

Rozwój liderski

Ten Program daje rzeczywistą siłę. Ta siła ma trzy źródła – pierwsze to uświadomienie sobie własnego potencjału, drugie – spotkanie z innymi ludźmi, którzy w podobny sposób zmieniają rzeczywistość, trzecie – długofalowe wsparcie Programu.

Katarzyna Czayka-Chełmińska, Fundacja Szkoła Liderów

Każdego roku wybieramy 40 osób- Liderów i Liderek z całej Polski, z min. 2-3 letnim doświadczeniem, działających w swoich lokalnych środowiskach, którzy przez 12 miesięcy przechodzą intensywny kurs, który rozwija ich kompetencje i wzmacnia ich w roli liderskiej.

Uczestnicy biorą udział w debatach, warsztatach, spotkaniach z inspirującymi gośćmi i treningach liderskich. Razem z tutorami, czyli doświadczonymi liderami-doradcami, pracują indywidualnie nad rozwojem swoim i swoich społeczności. 

Różnorodność osób w grupie pozwala skonfrontować się z różnicami i uczyć się czerpać z nich prawdziwą siłę. To doświadczenie spaja ludzi – naszych ponad 700 Absolwentów i Absolwentek tworzy żywotną i silną sieć."

źródło: https://liderzy.pl/

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Dorota Goetz
Udostępnił: Dorota Goetz
Opublikowano:  28.05.2021 
Zmodyfikowano: