Warsztaty nasadzeniowe

"W ostatnią sobotę odbyły się pierwsze warsztaty nasadzeniowe organizowane przez Stowarzyszenie Eurojedynka. Na kolejne organizatorzy zapraszają w dniu 3.07.2021r, w godz. 10.00 - 12.00.

W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzą się w jakim celu ukwiecamy zarówno mostki jak i całe miasto. Dowiedzą się jak prawidłowo posadzić kwiaty doniczkowe oraz jak je pielęgnować. Następnie każdy z uczestników będzie miał możliwość nabyć praktyczne umiejętności sadzenia kwiatów doniczkowych, które staną się bardzo efektowną dekoracją następnych 4 z wcześniej wybranych przez mieszkańców do ukwiecenia 8 Mostków: most przy Kaplicy Św. Anny, przy Fabryce Dywanów, Smyrneński, Józefa Gielniaka.

Zadanie realizowane jest ze środków przyznanych przez LGD Partnerstwo Ducha Gór w ramach projektu grantowego „Włączenie społeczne poprzez realizację Festiwalu Ducha Gór” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego LGD Partnerstwo Ducha Gór „Wenecja Karkonoszy – Kwiatowy Festiwal Ducha Gór”."

 

______________________________________________
Wytworzył: LGD Partnerstwo Ducha Gór | Paulina Lulek
Opublikowano:  1.07.2021r.